Galeria

Poznaj nas bliżej

Jedyne takie miejsce w Katowicach

Zachęcamy do odwiedzenia naszej kawiarni i restauracji, w której spędzisz niezapomniane chwile. Wiemy jak zadbać o Twoje poczucie szczęścia zarówno kulinarnie jak i pod względem wartości odżywczych. Przyjdź do nas i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.


PLACEK to miejsce, w którym zawsze panuje ten niesamowity, jesienny klimat. U nas znajdziesz domową atmosferę i życzliwą obsługę. Ciepły lokal, miękkie kanapy i aromatyczny czarny napój zawsze czekają na Ciebie u nas w pogotowiu.


Uwielbiamy eksperymentować! Kochamy też tradycję, do której podchodzimy z wielkim szacunkiem. U nas znajdziesz tradycyjnie dania, ale zmodyfikowane pod kątem najlepszej jakości składników w zgodzie ze znaną nam aktualnie wiedzą dietetyczną. Prawdziwa gratka dla tradycjonalistów, ceniąca sobie zdrowie.


Mamy też coś dla niebanalnych koneserów smaku. W naszej kuchni tradycja miesza się z nowoczesnością. Lubimy eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Kawa z własnej produkcji "mlekiem" kokosowym to sprawdzony duet.

Dodatkowo placki bananowo-jaglane jako alternatywa dla amerykańskich pancakes z kremami słodzonymi zdrowymi zamiennikami cukru. W tej postaci każdy dzień będzie dobrym dniem, o którym inni mogą tylko marzyć.